Negazuotų gėrimų gamybai (vandens, sulčių, arbatos ir t. t.) gamintojai paprastai naudoja PET (polietileno tereftalatas). Per pastaruosius 20 metų dėl aplinkos apsaugos problemų ir išaugusių sąnaudų imta gaminti plonesnius plastikinius butelius. Dėl to buteliuose sumažėjo PET polimerų, o butelių sienelės tapo plonesnės ir silpnesnės.
Pripildyti buteliai gabenami vartotojams. Padėklo apačioje esantys buteliai su plonesnėmis sienelėmis įlinksta nuo ant jų sukrautų butelių svorio. Dėl to susidaro nesaugios gabenimo sąlygos ir patiriama didelių produktų nuostolių.
Šios problemos galima išvengti padidinant slėgį buteliuose. Puiki priemonė yra skystas azotas. Skystas azotas garuodamas plečiasi, o jo tūris padidėja iki 682 kartų, lyginant su skystu būviu. Be to, jis yra inertiškas, todėl apsaugo gėrimą nuo sugedimo, taigi išvengiama dėl oksidacijos galinčių atsirasti nuostolių.
Mes tiekiame skystą azotą (LIN) dozavimo sistemoms, kurios naudojamos išpilstymo įrangoje. Naudojant tokias sistemas prieš pat butelio uždarymą įlašinamas lašelis suskystinto azoto. Garuodamas azotas plečiasi, todėl padidėja slėgis ir butelis tampa tvirtas bei paruoštas krauti ir transportuoti.