SKYCORP nėra vienintelė įmonė, kuri mato vandenilį kaip ateities energijos šaltinį.
„Neseniai JAV kariuomenė paskelbė planuojanti atidžiau ištirti vandenilio panaudojimo galimybes pačiose įvairiausiose srityse – nuo pėstininkų iki tankų.
Tokiu būdu, būdama didžiausia pasaulyje institucinė naftos produktų vartotoja, JAV kariuomenė galėtų ženkliai prisidėti prie aplinkos tausojimo, nes pereidama prie vandenilio mažiau suvartotų iškastino kuro“, sako Marek Alliksoo, pridėdamas, kad jis asmeniškai vandeniliui kaip energijos šaltiniui prognozuoja šviesią ateitį.
„Europos Sąjunga planuoja, kad iki 2050 m. bloko ekonomika pasieks anglies dioksido pusiausvyrą, tad galima sakyti, kad nepanaudojant vandenilio kaip kuro, tai tiesiog būtų neįmanoma“.
Vandenilio kuro elementų technologija jau naudojama pačiose įvairiausiose srityse – nuo dviračių ir automobilių iki traukinių, laivų ir net mažų lėktuvų.
„Manau, netolimoje ateityje galime tikėtis, kad vandenilio technologija dramatiškai išpopuliarės, nes mažės jos kaina, plėsis infrastruktūra ir gerės įsigijimo galimybės“, sako Marek Alliksoo. „Tikiu, kad netrukus galėsime užsisakyti vandenilio telefonu, o tada panaudoti jį kaip kurą skraidyklei, dviračiui ar paspirtukui.“